» Poradna » Notebooky

Hp Pavilion dv9500 Nejde zvuk

Zdravim,potrebuju poradit mam tady notas HP Pavilion dv9500, OS: VistyNejde vubec zvuk... Ve spravci zarizeni neni videt vubec ze by byl naistalovanej ovladac na zvuk... tak ho nainstaluju a hle... porad nic ikdyz instalace probehla uspesne... Tak jestli nekdo nevite co stim? predem diky za rady a tipy

Odpovědi na otázku

a nemaš ho vypnuti - v pravo dole ikona repraku a prekutry si nastavenia je tam 5 volieb

no prave ze kdyz na to najedu (ano je zaskrtlej) tak mi to napise ze neni nainstalovany zvuk zarizeni nebo tak nejak.... pritom, ale sem zvukarnu instaloval a vse probehlo v pohode... ale i po restartovani ten notas nenalezne zvukarnu proste...

mal som namysli toto http://2i.sk/04de5872a1 a spusti test lavy+pravy -prever hlasitosta v sluchadlach je to stejne?