» Poradna » Programy

HP laserjet 1018

Tiskárna "odmítá" tisknout oboustraně i když pošle hlášku o otočení papíru, která po tisku zmizí, je soubor (jakýkoliv) vytištěn na každém listu jedna strana a aby toho nebylo málo toto se děje na mojích dvou PC (Win 7).Ze začátku bylo vše O.K. - toto se stalo po dvou letechOdstranil je ovladače HP zlikvidoval v registrech - znova nainstaloval jak od HP, nebo od Microsoftu a pořád ta samá chyba - už nevím došla mě fantazie, tak se ptám, jestli se to někomu nestalo a jak to vyřešil....Oboustraný tisk dost využívám a ručně převracet po jednom listu dost zdržuje...

Odpovědi na otázku

HP má univerzální ovladač pro tisk, zkus ten

Asi jsem nepochopil dotaz, ale ty si myslíš, že LJ 1018 bude obracet papír sama? Nebo jsi to mínil tak, že po otočení papíru již tiskárna druhou stranu (druhé strany) nedotiskne?

...ona mě vyzve k obracení papíru vytiskne to vše na líc a potom ta hláška sama zmizí aniž na cokoliv šmatám a je vytištěno 100 papírů z jedné strany místo 50, který samozřejmě otáčím růčo, když to fungovalo

Pokud nedokazete vyresit problem s ovladacem tiskarny, da se to resit jeste vytistenim napred lichych stranek, pak dat vsechny papiry zpet do zasobniku papiru tiskarny a dat tisknout sude stranky. MS Word i Adobe PDF reader to umi.

V ovladači by mělo být při zapnutí ručního duplexu k zaškrtnutí políčko "Pokračovat až po stisku tlačítka" nebo tak nějak.