» Poradna » Ostatní

Hovor v mobilu

Ciao,

asi to sem nepatří, ale mám problém s mobilem. Když někomu volám nebo mě někdo volá, nic neslyším, když zapnu hlasitý režim (reproduktor), slyším v pořádku. V čem je chyba a dá se to opravit nebo je lepší koupit nový mobil? Díky. ;)

Odpovědi na otázku

Typ telefonu ?

Nokia N80 IE, používaná cca 2,5 roku.

A ako dlho je tlf. používaný?

Zapomněl jsi uvést typ mobilu. Pokud jde o mobil, který má samostatný reproduktor na hlasitý odposlech, např. Sony-Ericson, může být vadné sluchátko nebo špatný (znečištěný) kontakt.