» Poradna » Počítačové sítě

Hotspot u Win10

Zdravím lidi,chci se zeptat na vytváření hotspotu, jelikož s tím mám problém a odpovědích jsem k tomu nic nenašel. Hotspot v pohodě vytvořím, ale nakonec se mi prostě např. telefonem k vytvořené sítí nelze přihlásit-neustále se načítá IP jelikož vytvořený hotspot nemá přístup k síti skrz wifi. Myslím, že bude nejspíše problém v tom, že klasické Ethernetové připojení mám označené jako "veřejnou síť" a vytvořené připojení-daný hotspot-mám označen jako "privátní síť". Nevíte prosím, co může být špatně? Co s tím můžu udělat?.Díky

Odpovědi na otázku

http://androidforum.cz/wifi-hotspot-na-windows-7... Postup je na Windows 10 stejný.

1. on (.cmd súbor):@echo offnetsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=voyager key=heslo1234netsh wlan start hostednetworkA samozr. daj zdieľať sieťové pripojenie na sieťovej karte (wifi adapter musí pripojenie odnekiaľ brať)2. off (.cmd súbor):@echo offnetsh wlan stop hostednetwork 3. nerieš blbosti, ale kúp router