» Poradna » Mobily

Honor 6 vs Huawei P7

Dobrý den,potřebuji poradit ohledně těchto dvou telefonů a to: HONOR 6 nebo Huawei P7.Přikláním se k HONOR 6 (ovšem není nikde na skladě), tak zda se vyplatí počkat. Chtěl bych slyšet Vaše názory, popř. zkušenosti.Děkuji a přeji pěkný den.

Odpovědi na otázku

Nebude Ti vadit absence ceskeho LTE?

Nebude mně to vadit. Nepotřebuji zase nějaké super rychlé připojení. :)

Mám Honor 6 asi měsíc, koupeno na smarty.cz za 7999Kč a zatím v pohodě. LTE má,a v síti O2 normálně funguje. Oproti mému předešlému telefonu Nexus 5 neni o moc horší.Velikostně stejný, pocitově pomalejší odezva dotyku na displeji, občas se na chvíli ztrácí signál, starší android 4.4.2 s nástavbou EMUI 3.0, RAM 3GB, uložiště 16GB- volnýchasi 11GB, výdrž dobrá.

Děkuji, asi si počkám na ten Honor 6, téměř nikde zatím není skladem. :)

sragora + sragora, doporucuji neco poradneho, Nexus 4/5, iPhone 5, ci pockat na Google Android One, ci HTC M7

Apple nechci. Mobily nad 10 tisíc také ne. Připadá mně to zbytečné, jestli za další 2-3 roky koupím nový. A to nemluvím o Apple 6 a Samsungu 6 za více jak 20 tisíc. Počítač mám doma a určitě bych tyto mobily plnohodnotně nevyužil