» Poradna » O Živě.cz

Hodnota fotoaparatu

ahoj, chtěl bych se Vás zeptat jaká je hodnota fotaku Panasonic Lumix DMC-FZ38, staří cca 4 roky, málo používany a bez poškození.děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

podívej se na Aukro, za kolik se tam prodávají stroje podobných parametrů a máš to jasné.

Nemusí se dívat na podobné. V posledních 30 dnech se tam prodaly 2 tyto ojeté foťáky. Jeden za 2500 Kč a druhý za 2680 Kč (i s dopravou).

vidím, že narozdíl ode mne sis dal tu práci a podíval se tam

2500 Kč.

Dost záleží na stavu, než 4 roky starý foťák tak nějaký Nikon v akci za 5,5 litru je jistě i se zárukou mnohem lepší volba.