Hodinky ktere vypadaji jako chytre, ale nejsou

Ahoj, nedaji se prosim koupit v CZ hodinky ktere vypadaji napr jako aplle watch ale pritom nejsou chytre a po zapnuti tlacitka se treba jen rozsviti bíle hodiny a zase vypnout? Nechci hodinky ktere treba nabijet kazdej 5den. Diky moc

Odpovědi na otázku

v CZ sotva - takovéhle fejky tak leda ne Ebay nebo Aliexpress

Snad nekde musi neco takoveho ale ne naramek ale normal ctverate.https://www.mobil-obaly.cz/Hodinky-silikon-pasek-dig...

leda něco jakohttp://eud.dx.com/product/gt88-fashion-blue... přes nějakého překupníka na Aukru, ale zaplatíš zbytečně víc...Takhle to máš do týdne doma za těch 1200 Kč.

Vypadaji hezky do toho bych sel, ale to jsou chytry hodinky normal. Chci dat baterku a aby vydrzelo rok cca, jen nejake tlacitko a zapnou se ledkove svetilko ukaze cas a to je vse.

tak si kup obycejny rucickovy s mechanickym strojkem napr. od seika nebo se quartz strojkem, treba citizen... Na foru chronomagu ti radi poradime.... Proc si kupovat hodinky, ktery nejsou chytry, ale vypadaji tak?

Mam Casia, Festiny, jen tak na vzhled

Tak si kup hodinky Storm - jejich designem zaujmeš stokrát víc než nějakými rádobychytrými hodinkami.Anebo jestli fakt chceš jen obyčejné hranaté hodinky, tak možná tohle:http://eud.dx.com/product/skmei-1145-50m-wa... Nebo si zalevno kup takovýhle orloj http://www.dx.com/p/oulm-men-s-round-dial-d... tím zaujmeš určitě

Ty orloje sakra to je hrozny, ty cerny nevis cca vydrz te baterie?

tak jako jsou to obyč digitálky s LED displejem, takže záleží na tom, jak často budeš mačkat čudl - podle mne to nesvítí pořád. Ale pár měsíců to musí vydržet určitě.

Hloupé hodinky k hloupému majiteli, jen se to stydí napsat.

Chytrá odpověd.

Já vím. Rád poradím hloupým, kteří si sami neumějí vybrat.

Chytré hodinky, které nabíjíš až "každý pátý den"? Kde žiješ?

Hodinky už nenosím snad dobrejch 15 let. když chci vědět, kolik je hodin, tak vytáhnu mobil a kouknu na něj. Ano, je to návrat o století zpět, kdy se tahaly z kapsy cibule, ale nejsem sám. Výhodou je, že nemusím nosit sebou další tentononc a ani se starat o čas ani datum.

Tak si kup hodinky na solárko.

proč by hodinky měly chtít chytat bronz?