» Poradna » Mobily

Hodinky jako GPS

Zdravím,chtěl bych se zeptat, zda-li je možné udělat z hodinek s android wear GPS repeater, nebo alespoň jestli je lze v aplikaci google maps nastavit jako zařízení ze kterého bude primárně získávána poloha.Díky za relevantní a slušné odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Jestli v nich není GPS čip tak ne

GPS přijímač v nich samozřejmě je

Hodinky musí mít vlastní GPS - pokud ji mají, možná to půjde. Vím, jak vyrobit BT GPS přijímač z Android telefonu, ale android wear není klasický android, tak to tam může být odlišné.

nevím, jestli to někdo má, GPS má dost velkou spotřebu