» Poradna » Mobily

Hluchý mobil

Zdravím,mobil LG optimus L9 II. Kupovaný cca před půl rokem. Můj problém je že telefon je hluchý, volám a neslyším zvonění ani potom volaného. Dočetl jsem se, že to může být sluchátkama, znovu připojit a odpojit. Zkoušel sem, nepomáhá. Mobil sem v poslední době nijak neaktualizoval.Díky za pomoc a rady.

Odpovědi na otázku

...pravdepodobne vadne sluchadlo v telefone.

tak mě napadl ještě restart telefonu a už to funguje. Uvidím jak dlouho. Vadné sluchátko? no nevím, to by mě třeba aspon slyšel ten dotyčný na druhé straně,mikrofon by fungoval. Nechce se mi věřit ze by odešel i mikrofon i sluchátko zároven

To určitě ne. Spíš si telefon "myslel", že je zapojené externí sluchátko s mikrofonem. Mohl to být SW zásek, ale taky HW závada. Buď problém v konektoru nebo ti do něj něco nateklo.