» Poradna » Programy

Hledám název programu?

Ahoj, neví někdo prosím název programu ?https://www.youtube.com/watchDíky moc.

Odpovědi na otázku

Nebude to tento z popisu?http://openmpt.org/Pripadne starsia verzia ktora tam je spominana.

Scream Tracker (nebo jiny *TRACKER) pod MS-DOS apod, zkratka 90. leta...

Je to ModPlug Tracker, ale v popisu je napsáno "ModPlug Tracker which I used isn't available anymore, but it's become OpenMPT, an open-source version that's even more advanced".Prapůvodně tyhle trackery vznikly už pro 8bitové počítače Amiga a byly "pouze" 4stopé. Pak se objevily na PC pro MS-DOS s vícero stopami a dalšími vychytávkami. Nakonec existovaly i pro windows s podporou VST. Osobně jsem v roce 1996 pracoval v Impulse Trackeru (PC s 1 MB Ram, 20 GB HDD, černobílý monitor). Samozřejmě je to ve srovnání s dneškem takový blbý sequencer, ale dalo se s tim vyblbnout hodně. Dneska je to ale rarita, trackery už snad ani nikdo nepoužívá. Každopádně děkuji autorovi za možnost si nostalgicky zavzpomínat. Co se týká tvorby hudby na PC, tak to je taky velká radost, kterou bych přál všem ji zažít.

Vzdyt tam mas download a nazev programu XP Sounds Attempt_VBR.mp3.

Díky moc, už si to osahávám