» Poradna » Ostatní

Hladam film podobny Prichozim.

Zdravim.Viem ze tu nemate radi ked sa hladaju filmy ale su tu ludia co sa vo filmoch vyznaju tak dufam ze poradia.Film sa mi pripomenul plagatom prichozich, vo filme prisli na zem stroje podobne tym z plagatu. Nepamatam sa ci prisli z vesmiru alebo zo zeme(boli tam odparkovane a cakali na svoju chvilu). Podstata filmu bola o tom ze vedci zistili, ze tieto stoje su urcene na to aby v pravidelnych intervaloch vyhubili na zemi vacsinu zivota, az kym sa nevyvinie inteligencia ktora ich dokaze vypnut. Preto dalo ludstvo dokopy najlepsie mozgy(samozrejme z usa) aby pomocou matematiky vyriesili ulohu v tomto stroji a vypli ich. Film mohol byt natoceny asi 1995-2005 ale skor tych 2000-2005.Hovori niekomu tento dej nieco?(nazov filmu?)Na csfd som uz presiel 800 filmov v rebrickoch a nic mi ho nepripomenulo.

Odpovědi na otázku

Zitra vstanu a oparim se cajem

Skoro, ale nezapada do casoveho rozpatia.

Podobná je Válka světů, ale tam nejde o vypnutí.

Nie, to poznam. To je zname, to by som vedel. Rozmyslam este ci to bol film alebo TV film, hmm.