Herní počítač do 15 500 (prosim poradte)

Ahoj rád bych se vás zeptal jestli máte zkušenost se skládáním herních PC k vánocům bych si chtěl nadělit komponenty na herní PC.Jestli máte zkušenosti tak mi prosím napište vše co tam máte.. jak jsem psal do titulku do 15 500 bych chtěl komponenty které by rozjeli na min. stř. detaily :Counter strike GO Garrys modA nějaké hry, které vím že by to utáhlo když to utáhne tyto hry :)Prosím pište mi jména těch komponentů nebo rovnou odkazy.. s ostatním si vystačím :)Když mi odpovíte tak budu velice rád.. Jen tak je mi 12( Ano, vím je mi málo na tuto práci ale chtěl bych to udělat.. čtu tady fora a tyto poradny abych se něco přiučil) takže vás moc prosím aby jste mi napsali .. Nejlépe(Nemusí) by bylo to tak aby mi napsali ti co už mají tento PC s těmito komponenty..Děkuji za váš čas který strávíte psaním pro mne:) (SNAD) Ještě jednou díky:)

Odpovědi na otázku

rád bych vás upozornil že tam mám chybu potřebuji se vejít do 12-13tis. potřebuji aby mi vyšli peníze ještě na monitor :)(Monitor do 3tis 500 mi můžete napsat taktéž)díky

Jo... tak na takoveto hry to je rozpocet jakz takz. Predpokladam, ze taktovt neumis. Ale asi necu pujde...

Taktovat umíš?

Urcite ne. Kdyby umel, urcite by si dokazal poskladat pc sam...

Tady si trochu počti ať jsi v obrazehttp://www.svethardware.cz/doporucene-pc-sestavy-rij...

http://www.czc.cz/2qb1e82b72jl183h8arg51qpp... - minimum jakožto "herní" pc. Když taktovat neumí (ne že by i3 šla) tak vymněnit i3 za nejlepsi pentium.