Herní PC s Windowsem 10, Nvidia,SSD + HDD a procesorem Intel do 20 000?

Herní PC s operačním systémem Windows 10 Home pokud bude stačit, Grafickou kartou Nvidia, SSD diskem 240 GB a HDD 1TB a hlavně procesorem Intel do 20 000 celá sestava včetně skříně?

Odpovědi na otázku

Tak to potom hodně štěstí.

S tímto rozpočtem a požadavky se vejdeš jen ve smyslu "G4560 + GTX 1050 Ti". Maximálně "G4560 + GTX 1060 3GB". Rozhodně nečekej pořádné PC s i5 a GTX 1060 6GB.

GTX 1060 3GB a GTX 1050Ti obojí jsou slušný karty a ve Full HD rozjede všecko i na vyšší detaili. Pokud někdo neche 4k tak tohleto jsou hodně dobrý karty a všechno pojede.

https://www.czc.cz/204097,167801,204469,2003... Tohle by šlo, ale je to bez Windowsu tam bys musel ještě 3000 kč připlatit.Grafiku bys mohl vyměnit i za 1050Ti v té cenové relaci je super a hry rozjedeš na Full HD a nic se sekat nebude.Zdroj můžeš vybrat i třeba Seasonic a RAMky Corsair ale pořád se vlezeš bez W do 20 000.

Minimálně zdroj je v té sestavě totální nesmysl. 1) Zalman už dávno nemá pověst dobrého výrobce a 2) proč proboha něco co se tváří jako 600W zdroj, když mu CPU a GPU dají dohromady ztěží 200W? 430 W Seasonic bude až až.

A nechtěl dotyčný i 240GB SSD disk?Když k tomu připočteme ten + win + myš kterou taky nevidím + napájecí kabel ke zdroji, tak ani 25k nebude stačit