Herni pc poradte

ahojky uz jednou jsem se zde dotazovala na vylepseni pc coz jsem po dlouhych uvahach zamitla neboť jde o predpotopni pc. tak ted potrebuji poradit s novým .má to být herni pc a trochu malicko na praci s videem. je to pro mého syna.prosim vase návrhy!!! a jestli mohu tak bych tam chtěla zakomponovat tydle dily:procesor: intel core i5 4460, grafika msi ge force gtx960 gaming2g, a 120gb ssd disk+1 tb disk.pa koperacni pamet 8gb. tak a ted už dal nevim jaky zdroj+skrin+zakladni deska. a hlavne chce Windows 7. snad jsem nanic nezapomela!! uf prosim o spoustu rad. kdyby bylo možno rovnou s odkazy na internet. diky moc

Odpovědi na otázku

a je nejaky limit cenovy

něco mazi 18000-23000. vim ze to není moc. diky

Skrin man zalman z3 plus white a vazne super resene chlazeni,zakladovku bych bral msi h97 pc mate a zdroj seasonic 520w

DS 20k + win http://forum.zive.cz/viewtopic.phpu te zakladni desky je dulezita ta revize 1.1nekdo bude mit vyhrady vuci ssd kvuli radiciKolik je synovi? - kdyz se ptate vy, tak asi malo na tuto akci : http://www.microsoftstore.com/store/mseea/cs_CZ/pdp/Win...

Tu starou revizi Gigabyte nesežene - T. S. Bohemia / Alfa.cz je doprodali - maximálně použitou z reklamace.-- procesor Core i5 4460 nebo třeba i5 4490 (občas jsou obchody, kde je prodávají samostatně bez chladiče, ale je otázka výhodnosti https://www.alfa.cz/product.php -- desku asi MSI H97 PC Mate nebo B85 PC Mate-- buď levný kit Kingston 1×8 GB DDR3-1600 nebo o pár set korun navíc za 2× 4 GB Crucial Balistix-- chladič procesoru typu Silentim PC HE924, Gelid Tranquilo 2, Freezer 7, CM212 (podle ceny)...-- SSD Patriot ani omylem! Raději Transcend SSD370, Crucial MX100 nebo OCZ ARC 100-- plotnový Seagate 7200.14-- GeForce GTX 960 - vzal bych Zotac - pokud mě paměť neklame, tak by měl mít po registraci u výrobce záruku 5 let-- 450W zdroj Seasonic 80 Plus Gold s pětiletou zárukou-- skříň NZXT Source (2 větráky v ceně), Bitfenix Neos nebo Fractal Design CORE 2300 (je malá, ale stále větší než Zalman)Ovšem cena je 24 160 Kč. Schválně, komu se to povede cenově lépe zoptimalizovat a neudělat žádnou krpu.https://www.alfa.cz/basket.php

PS: u Windows 7 je obyčejná klávesnice a myš zdarma + bezplatný upgrade na MS Windows 10

Aktuálně uvádí "Skladem 20ks". Takže šance tu je.

https://www.alfa.cz/product.phpAha, tak to jsem z toho jelen, jednou jsem je neviděl skladem, tak jsem měl za to, že nejsou a už nebudou.To by se potom dala použít levnější skříň mikroATX.

Už jsem je tam také viděl několikrát, že nejsou. A dost mě překvapuje, že se stále prodávají. Buď má někdo někde obrovskou zásobu nebo je Gigabyte stále vyrábí. Ale to mi nedává moc smysl. Revizi 2.0 přeci dělali z důvodu snížení ceny (je docela dost osekaná, jako většina "novějších" revizí jejich desek), tak proč stále vyrábět dražší desku?

nevedia lacnejšiu pomenovať inak a nech trh rozhodne ktorá sa bude predávať? Ak nájdem špecifiká k MB, ešte aby som hľadal ktorá revízia je aká a hľadal akú predáva eshop. Postavené na hlavu

V těch nákladech na výrobu bude hrát dost proměnných aktuální cena součástek - mají nějak domluvené kontrakty u dodavatelů na středně dlouhé období a jak začal oslabovat Dolar, tak se teoreticky mohli, díky lepšímu kurzu, dostat k levnějším součástkám a obnovit starou revizi. Ale připouštím, že je to pouze moje spekulace.

Je to troll dnes už od něho vidím třetí dotaz, dva z toho uplně stejné jen s jiným nickem.---.net.upcbroadband.czTak si ušetřete nervy a ignorace.