Herní pc na 4k rozlišení

Zdravím, mám dotaz jestli mnou vybraná sestava rozjede v pohodě 4k hry. Předem díky za rady a upomínky.-Základní deskaASUS B150 PRO GAMING - Intel B150-Procesor a chlazeníIntel Core i5-6600K+NZXT Kraken X61-Grafická karta2-way ASUS STRIX GTX960 DC2OC 4GB GDDR5 -Operační paměťCRUCIAL 16GB (2x8GB) DDR4 2133, Dual Ranked -Pevný diskSamsung NVMe SM951 (M.2) - 256GB -ZdrojCorsair CX Series CX750 V2 750W-CaseNZXT S340, černá

Odpovědi na otázku

Skôr počítaj s R9 390X aj to nie s každou hrou na full. S GTX 960 a 6600K 750W zdroj? To i5 pretaktuješ na 5,1 GHz? Aj vtedy stačí Seasonic 500W. S R9 390X a i5K, by som bral SS 550W

Ta grafiky jsou dvě proto 750w.

2x GTX 960? S koňom si sa zrazil? Výkon GTX 980 (Ti) to mať nebude, ale spapká to ako GTX 980 Ti. Radšej predaj a premýšľaj o GTX 980 (od 14000), 980 Ti (od 18000), alebo R9 390X (asi 12000)

V crysis 3 dá GTX 980 Ti na 2K 66 FPS, R9 390X 50 FPS. U 4K by to malo klesnúť dosť

Volil by silnější CPU a 2x GTX980.Desku určitě této řady:MSI X99A GAMING 7https://www.alza.cz/msi-x99a-gaming-7-d403989... obecně lze doladit i lepší a CPU vychází nejlépe:Intel Core i7-5820Khttps://www.alza.cz/intel-core-i7-5820k-d2147... za 6c na 12t nelepší cena. Grafika volitelně, jaká značka ti sedí.MSI GTX 980TI GAMING 6Ghttps://www.alza.cz/msi-gtx-980ti-gaming-6g-d... velmi rychlá, na sběrnici x2, v případě více monitorů lze u dané desky až x4. Nevím zda je i5 a další vybavení co popisuješ to pravé na 4K a maximální detaily.

Ak sa uskromní, s GTX 980 Ti by BF4 ešte ako tak zahrál: http://www.ddworld.cz/images/stories/grafiky/AM... - 42 FPS na ultra

VGA na bázi GPU nVidia GTX960 = trapná slabota i pro FHD.VGA na platfromě nvidia jsou použitelné - od GTX 980 výše. Ostatní jsou šmejdy.Co s tím?Pro max. kvalitu her ve 4k potřebuješ 2 high-end x VGA v CF a výkonnější zdroj.Optimálně:2 x Sapphire NITRO R9 390X 8GB http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp

Ani RuDolph nie je už taký megaloman ako Ty. Asi máš tlačiareň, keď nemáš problém aj na fHD vieš kúpiť viac ako GTX 960. Už si svoju HD 6990 vymenil?

Si radši počkej na novou generaci, která tě vyjde výhodněji a hlavně to opravdu utahne 4K bez mrknutí oka. Ano 980 ti atd. jsou silné karty, ale upřímě.... ani to neni až tak jisté...

To také nikdo netvrdí, na 4K není problém vytěžit TITAN:ASUS GTXTITANX-12GD5https://www.alza.cz/asus-gtxtitanx-12gd5-d241... ne jednu.

Plynulé hraní ve 4K není žádná sranda a to co si zde nastřelil je slabota.1) Ten procesor je slabej a volil bych alespoň i72) SLI ti nedá 200% výkonu jedné karty a u některých her to dává sotva 120% - SLI pokud možno nebrat3) Ta karta je strašně slabá na 4K a to i ve SLI4) Pro hraní ve 4K si připrav minimálně 50 000Kč

Mám monitor Samsung U24E590D - LED monitor 24". Můžete mi poslat nějakou optimální sestavu na hry ve 4k do 50000,- ?

Viděl bych to spíše na levnější sestavu pro hraní v 1080p s budoucím upgradem grafické karty a ram paměti.Procesor Intel Core i7-6700KVodní chlazení NZXT Kraken X61Grafická karta ASUS STRIX-GTX980TI (budoucí upgrade o další)Operační paměť Kingston 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 (budoucí upgrade o další na 32GB)Základní deska ASUS Z170 PRO GAMINGSSD disk Samsung 950 Pro 256GBPočítačový zdroj Corsair CX750M

980 a 980ti seuz nevyrabi, doprodavaji se skladove zasoby. Bezi jiz vyroba nastupce, ktery by mel byt v prodeji za dva mesice.

Na čo vodníka? i7-6700K uchladí aj grandis

Počkejte s tou grafikou dva měsíce, vyjdou nové grafické karty a tamuž by mělo být haní ve 4K dostupnější. Němá cenu dávat nyní 15tis za grafiku, kdy za chvíli tu bude nástupce. Ze začátku možná dražší, ale v rozpočtu 50tis s to ztratí.

Má vôbec nejaký zmysel hrajkať sa v 4K? Stojí to za 50000?

někomu asi ano. To je na preferencích. Pokud bych ty peníze měl, proč bych se omezoval? Jediné co by mě mrzelo by byly starší hry, protože tohle rozlišení neumí a roztažení obrazu není zrovna ideální řešení. Osobně si myslím, že 4K na hraní, má ještě pár let čas, ale jednou to bude.

Lubo ti sprdne i HD, FHD hry*, on by za to $ nedával. A ano, 4K je především na tvůrcích her, čím více jich bude dobrých, tím více ho lidé budou chtít.* Třeba moje modelová železnice, jsou u něj vyhozené $, vlastně všechno co nepoužívá sám, kamera, foťák, RAM navíc, cokoliv!

Nestretávam ľudí, čo nemajú kam dávať peniaze, to je fakt. Všetci dávajú do rodiny, bývania... a na 4K stroj im neostáva. Chápem záľuby, ale aby záľuby nespôsobili osobný krach (zo zákona, nemyslím to len ako frázu), alebo v prípade nutnej investície zadĺženie. Ak máš 30k Kč na mesiac a výdaje nejdú nad 25k Kč ani pri dovolenke, beriem aj keď opakujem a, že načo je mať Maseratti, keď by mi to prinieslo viac strachu (o neho) ako radosti? Aj keby som na to mal. A kto má veci nad istú hodnotu, často sa z neho stáva snob nechopný sa baviť normálne, s bežnými ľuďmi optimálne so skromnosťou. Milanr1 má HD 6990, tak každému radí high-end a na tých, čo majú len GTX 950 (lebo na viac nemajú) sa pozerá zhora. Pripadá mi pyšný. Aj Ty si donedávna nebol schopný poradiť niečo menej ako i7 a RAM "co deska snese"

Podívej to není o lidech to je volbě, a já nemohu nikomu zakazovat za co má utrácet své €, je to svobodě o volbě. > Možná někdy přeháním to jistě, ale na druhou stranu si všimni, že nikomu nebudu na kancelář vymlouvat i NB za 8 se 4 GB RAM. Radím podle toho na co se tazatel ptá. Nebudu však plácat nesmysly, že na šunce za pár šupů mu hladce pojede hra nebo Ae (CGI) dokonce při 4K.

Zakazovať sa ani nedá, ale ak niekto chce zbytočnosť pri ktorej sa bude len trápiť, napíšem to. Ak je dieťa čo "chcem a musím to mať nech to stojí čo to stojí", dá sa poradiť. Som zvedavý ako by bol spokojný s i7-5820K, 2x GTX 980 Ti, SSD, možno s vodníkom. Ako som už písal, nie som za šunty za 8000. Ak by som mal mať kanc. NB, tak s i3-5005U a 8 GB RAM. Za 54k Kč sa dá zostaviť PC s i7-5820 a 1x GTX 980 Ti, síce s 32 GB RAM, ale bez OS, tak koľko by stála zostava s 2x GTX 980 Ti? 74k Kč?

Pokud považuješ za zbytečné udělat si radost tím co mě baví (mě třeba modely železnic), pak musíš být smutný člověk. Protože být chlapcem i do pozdního věku je jediná možnost, jak být vitální a rád na světě i do pozdního věku. Můj děda má skoro 100 a stále si hraje (on má lodní modely). Cenu řešit nehodlám.

Má, stejně jako se začínalo na FHD, ty přece Lubo hry považuješ za hloupost, vyhozené $, jak pak chceš takovou věc hodnotit?> Je možné se zamyslet, zda nepočkat na přece jen výkonnější a 4KReady HW, to je pravda. Zde je to individuální vydržím / počurám se.

Ale ak už sa hrajkať a neobmedzovať sa, ak nemáš tlačiareň, radšej fHD, ale i5-6500 - 6600K, GTX 980, poriadne SSD, hoci do PCIe, alebo M.2 a 1. výjde to možno lacnejšie a 2. nemusíš sa v hrách obmedzovať, lebo každá Ti pôjde od 60 FPS. Na 4K total full je min zrejme 2x GTX 980, už automaticky zdroj 800W (ak nechceš ísť na doraz), neviem či to bude tiché (2x 250W je dosť), zrejme i7-5820K, čo stojí 4K LCD... a 4K u 32" Ti prinesiel spešl wow efekt? Nie som za VGA rozlíšenie, ale za istou hranicou je to už len o pocite, plus 4K nestojí len o "pocit" viac, ale o dosť.Som zvedavý či nové karty nebudú drahšie ako GTX 980 Ti

Proč pořád mluvíš o tiskárnách na peníze? Já ti nerozumím, nikdy nebudu nikoho omezovat, aby si za svoje € koupil naprosto co chce, ty ano?> Ceny uvidíme, třeba budeme příjemně překvapeni.

Lebo kto nemá tlačiareň, jeho financie sú obmedzené ak sa nebavíme o Elonovi, Billovi a pod. ľuďoch. A kto niekde býva a má rodinu, stále je kam vrážať, vymieňať domáce spotrebiče, alebo šetriť, aby bola rezerva (aj keď 100000 € je zbytočná rezerva). Samozr. ani ja neradím P4 s 0,5 GB a 5400 80 GB PATA, ale aj na kancelariu by som bral i3 a 6 GB RAM (zopár Tvojích záložiek v chrome a si nad 4 GB), s SSD šihadlo, ale 4K stroj s i7-5820K s 32 GB, 2x SSD a 2x GTX 980 Ti mi rozumné nepripadá. To ako nejaký čech má Maseratti, ale tak sa o to auto bojí, že ani manželke ho asi nepožičia. Načo mu ho potom? Skátka lacné šunky sú o nervy, pri drahých zase musíš riešiť veci naviac (možno až vodníka), ale pridanú hodnotu mať extra nebudeš, len pocit (aj keď ľudia sú ochotní si aj na pocit požičať dosť veľké čiastky a zadlžiť sa). Skrátka: 4K stroj nie je rozumná vec ako Maseratti na cestovanie do práce a za známymi

Každý má právo si se svými € dělat co chce, a je jedno jak má finance omezené. Já nebudu za někoho rozhodovat jak na tom finančně je, to si každý rozhodně sám. Sem jde pouze pro radu, a měl by dostat nejlepší možnou, ne takovou jakou chce slyšet!

Mám niečo podobné , ale 4K ide iba nejako "mátožne" , ako spomalený film . Niekedy aj 20-30FPS.

jakej máš monitor?

Sestava na FHD...jen to SLI tam nesedí. Také to je sestava na VR...tam to SLI sedí, ale chtělo by to 970ky. No a na 4k? To teda ani náhodou...leda s nastavením na medium..., ale zase tam nesedí to SLI. Tam tak 980ti, ale raději 1080ti...,ale na tu si budeš muset počkat.