Herní pc max 20 000

Dobrý den,před lety jste mi tu dobře poradili,takže doufám,že dostanu dobrou radu znova.Chtěl bych postavit herní pc na nové hry,max. limit 20000,- . hlučnost classic,hraní na full hd 24" monitoru.PC postavím sám.G.k. preferuji nvidii-mám tu svůj nástřel-https://www.alfa.cz/basket.php

Odpovědi na otázku

Řadič paměti v i5-7400 podporuje paměti DDR4 2400 MHz a ty máš vybráno 2133 MHz. Vyber si rychlejší paměti.

Pokud jsou 2400 MHz dražší jak 2133MHz tak se to nevyplatí. Stejně to nepoznáš.

Jinak určitě popřemýšlej nad RX 480. Ano vidím že preferuješ Nvidii, já taky ale 6000 za GTX 1060 3GB se podle mě nevyplatí. Raději si připlatím za 6GB verzi a nebo šahnu po RX 480 která stojí stejně jak GTX 1060 3GB ale má vyšší výkon. V některých hrách má o 40FPS více v některých jen o 5FPS ale i tak je to lepší. Proto říkám buď GTX 1060 6GB a nebo RX 480.