» Poradna » Notebooky

Herní notebook

ahoj.jeli by na tomto herním notebooku tyto hry:tomb raider 2013,crysis 2,far cry 3,assassins creed 2,minecraft,skyrim.http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-531g-cerny... na našem pc:intel pentium dual cpu e2180 2.00ghz,ram 2.00gb,ati hd 4770 1gb.tyhle hry jedou docela dobře.díky

Odpovědi na otázku

Zbláznil ses? Herní notebook za 10 tisíc? Přihoď tak 30 táců a můžem se začít bavit o herním notebooku. Radši těch 10 táců investuj do desktopu.

ani omylem.potřebuji něco na čem se dá hrát ale zároven aby to bylo přenosný

Tak to si budete holt muset priplatit. S lemrou linou za par tisic to proste nepujde..S trabantem taky zavod Formule 1 nevyhrajete.

Tak to máš smůlu. Nemůžeš mít motorku a chtít s ní i létat mezi kontinenty.

No tak prosím. Takhle by měl vypadat herní notebook. http://www.alza.cz/msi-ge70-0nd-261cz-d36497...

No a o tom to prave je. Laptop se stejnym hernim vykonem by stal minimalne kolem 20 tisic..Proto je treba hrat na desktopu.

takže by tam ty hry vůbec nejely?

Pustit pravdepodobne pujdou, ale hrat ne.

Nechápeš absolutně niv ! Jak jsi došel k závěru že je to "herní NTB" jak píšeš v dotazu ?

Pokud chceš hrát, tak musíš přihodit aspoň 20 táců, když ne těch 30, jak jsem ti napsal. Na tomhle si nic nezahraješ, to je jen na kancelář a internet.

Já nevím jestli to děláš schválně...ale taková otázka ? Notebook na hry za 10tis. ? za ty prachy není ani herní desktop...

Možná by Žive místo těch stupidních reklam, mohlo do bannerů nasázet odpovědi na ty dotazy, které tady padají 4x denně

alebo okrem spam botov filtrovat aj takychto hernych notebookerov.

Zdravím, notebook mám doma, jestli na něm chceš rozjet dobrý hry, pořiď si kvalitní hladící podložku, potom vyměň grafickou kartu... Já sem si koupil chladící podložku, grafickou kartu sem ani neměnil a v klidu na tom rozjedu fifu 13 bez kousání, mafii 2 atd... Ty hry co tu uvádíš sem nikdy nehrál, tak ti nemohu poradit co a jak dál.