» Poradna » Notebooky

Herní notebook do 27 000

Dobrý den, chci se zeptat scháním herní notebook do 27 000.Byl by hlavně na hry,grafiku,škola.Jaký by jste rádoby herní notebook v této cenové relaci doporučili?:)

Odpovědi na otázku

to je zas dotaz .....

Špatně položený dotaz. Mělo tam být "v ceně NAD 27 000" !!!!!!!!!!

nechceš sa radšej liečiť od závislosti? Život nie je o hraní sa

Nechceš sem napísať radšej niečo konštruktívne a k téme ? ...

Hmm, a pročpak to zas musí být notebook? Ty budeš na koleji nebo internátu?