Herní myš

Ahoj chci si vybrat jednu z herních myší. Zatím jsem si vybral: https://www.tsbohemia.cz/a4tech-bloody-v7_d187032.... a https://www.tsbohemia.cz/a4tech-bloody-v8-herni-my... . Podle mého názoru je v7 lepší. Díky za info

Odpovědi na otázku

Ani jednu nedoporučuji, jsou tak stupidně hranaté, že to tlačí do ruky a tím pádem se špatně drží.

Tu ještě někde doma mám :)

Osobně jsem za https://www.tsbohemia.cz/mys-saitek-r-a-t-7-cyborg... . .. z těch dvou v8 už jen kvůli vzhledu

Jo, vzhled je totiž primární účel herní myši. Ideálně aby blikala různobarevnýma ledkama, to zvyšuje skill ve hrách o 100%.

A na jaký hry to chceš ?

Hlavně na wot protože tu co mám je hrozná.

Tak ono je rozdíl kupovat myš za 500 a za 2500 :) Mám tu A4 bloody v8 a jsme s ní spokojený, za ty peníze fajne. btw: Jen se mi podaří občas nechtěně přepnout mód tý myši (tlačítka co jsou za kolečkem)

Právě nechápu na co bych potřeboval myš za 2500kč...

Protože taková myš něco vydrží. Nemusí to být nutně za 2500, ale u levné herní myši máš mnohem větší šanci že ti brzo odejde scrollovací kolečko (častý neduh), nebo spínače pod tlačítkama. Oproti tomu slušný Logitech, Roccat, Steelseries a podobné vydrží roky.

Roumím tomu argumentu o výdrži, ale mám asi 5 myší od A4 (1 v práci, 3 doma a 1 u kámoše), většina nich má alespoň 4 roky (tu bloody mám asi dva roky) a jediná co blbne je ta, s kterou sem hodil o zeď (opravdu silou.. nějaká office8k). Neříkám, že se to nemůže stát, ale osobně myš pokud vydrží 10 let, u mě to stačí :)Nejsme fanboy A4, ale když si kupuju myš na hraní, jdu prostě do nich a sem s tou značkou spokojený. Mají dobré funkce, dobře se drží, vydrží a designově jsou v pohodě (možná detinskost, ale "tepající" krvavá ruka je cool :D ) Jelikož jsem konzerva, tak se mi nechce měnit. Jediná vyjímka je fakt Rat X (5, 7, 9) od madcatzu kterou zvažuju dlouho, ale to je jiný příbeh...btw: Jednu A4 sem reklamoval hned jako novou, ale prostě to se stává..

Samozřejmě pořád se bavíme o myši za pětistovku kde nejdou čekat zázraky..

Na A4 jsem obecně slyšel v lowcost kategorii celkem chválu, takže možné to je :) Osobně mám v té kategorii zkušenost jen s tím co jsem viděl kolem sebe – Různé levné Genius, popřípadě křápy Trust a naprosté noname. Tam už bylo často po roce něco špatně.Osobně už jsem roky spokojený s Logitech MX 518 a celkem se bojím dne kdy odejde (neopravitelně… Vyměnit spínače zvládnu). Pak asi padne volba na tu níže zmíněnou Sensei.

S Geniusem a Trustem mám dost špatné zkušenosti u periferií - nesedící plasty, špatná kvalita výroby (odlisky, materiál a špatný chod tlačítek). Naopak repráky od Geniusu byly super..Raději si koupím co 2 roky novou myš než jednu za 2000 u které se budu děsit jestli ji nerozbiju nebo se nějak nepokazí (ano, i drahé periferie se kazí..)

Kazí, ale já ten risk rád podstoupím, pokud se mohu opřít o reference jiných a vím že mi sedne podstatně víc :) Nevím jak A4, ale ty levné myši bývají často strašně lehké.Ty repráky… No, nevím. Slyšel jsem jich pár a nepřišlo mi to jako nějaký zázrak.Mimochodem, se Steelseries mám velmi dobrou zkušenost i po záruce – mám od nich celkem drahou mechanickou klávesnici a když se mi rok po záruce ochodil kvůli špatným plastům mezerník, napsal jsem jim a obratem mi poslali nový + pár kláves na nahrazení těch s ošoupanými popisky.

Na toto musím reagovat. Mám roccat kone a právě kolečko se mi celkem rychle pokazilo. Nicméně jsem to zpravil a mám ji už 7let. Stále funkční.

Stát se to může, ale obecně se s takovými závadami setkávám mnohem častěji právě u levných myší, u dražších je to spíš výjimka.

Pokud by jsi to myslel s hraním opravdu vážně, tak asi lepší myš smysl má... Pokud je to na takové to domací hraní, ta od A4 podle mě úplně v pohodě stačí.Sice by mi profi hráč mohl oponovat, že opak je pravdou, ale držel sem v ruce tu rat7 (moc se mi líbí i designově), chtěl jsme si ji koupit, ale nějak jsem nevysledoval nějakej markatnější rozdíl ve funkčnosti u běžného využití..

Já nevím, moc se mi ty Rat nesmysly nezdají. To už raději prověřenou Steelseries Sensei.

Díky moc všem za rady ještě si to rozmyslím ale pokuď budu nějakou kupovat tak A4. DÍKY MOC

Aneb zeptat se na radu a rady ignorovat. Proc jsi se ptal ?

Z osobni zkusenosti jako obcasny hrac FPS a MMO mohu vrele doporucit tuto https://www.alza.cz/a4tech-xl-747h-gaming-mot... Dobre sedi v ruce a je to celkem drzak. pred 5 lety jsem kupoval 2 kousky a oba porad bez problemu funguji.