» Poradna » Notebooky

HDMI

Zdravím, mám problém, když připojím notebook k televizi přez HDMI jede mi pouze obraz, ale už né zvuk. Je to o to divnější, že když je kabel připojený a chci třeby přehrát písničku tak mi ji notebook nepřehraje a napíše mi to chyba. Prosím poraďte co s tím.

Odpovědi na otázku

1. Vyzkoušej ten ntb na jiné TV a tu TV s jiným ntb. Zkus jiný kabel.2. Může to být rovněž ovladačem > aktualizovat, přeinstalovat.

a nebo se podívej jen do "zařízení pro přehrávání" jakej výstup máš aktivní.. Některý notebooky to neumí přepínat automaticky...