HDD pro starý notebook

Zdravím, kamarád mi půjčil notebook, protože nevěděl co s ním je a zjistil jsem, že mu odešel HDD.Snažím se najít HDD na Acer Aspire 5612WLMi, který by měl mít rozhraní Serial ATA-150. Nedaří se mi, pomohl by mi někdo prosím?

Odpovědi na otázku

"Snažím se najít HDD" - kde sa snažíš nájsť? V šufliku? V eshope? V tom NB?

To ten kamarad dal comp na opravu opravdu tomu pravemu..

Z takových lidí se rekrutují ti, co přijdou o všechna data ...

proboha, model notebooku tě nemusí vůbec zajímat - podstatná je velikost disku a rozhraní. Takže nejspíš 2.5 palcový HDD, rozhraní tedy SATA.Nejlevnější nový, co jsem našel, bude asi tenhle:WD Blue - 320GB (7mm)Mobilní 2.5" pevný disk do notebooku, kapacita 320 GB, otáčky 5400 ot/min, buffer 8 MB, výška 7 mm, rozhraní SATA 3.0Gb/s.Vaše cena: 1 165 Kčhttp://www.czc.cz/wd-blue-320gb-7mm/126734/... ověřoval jsem si tu:http://www.discountelectronics.com/productco tam bylo a mělo by to být totálně v pohodě.

Děkuju, konečně někdo s normální reakcí... jen jsem s výměnou HDD neměl zkušenosti, tak jsem se chtěl ujistil. Všude jsem viděl SATA II a tak, jen jsem špatně hledal, toť vše. Takové otázky jako kde jsem to hledal... nevěděl jsem, že to dokáží někteří lidé pochopit, jako mentálně chorý.

pokud si chceš být na 100% jistý, tak si napiš do daného eshopu (CZC i Alza jsou v pohodě) email ve stylu:....bude mi tento disk (např. WD Blue - 320GB (7mm) - "Mobilní 2.5" pevný disk do notebooku, kapacita 320 GB, otáčky 5400 ot/min, buffer 8 MB, výška 7 mm, rozhraní SATA 3.0Gb/s.")pasovat do notebooku Acer Aspire 5612WLMi místo stávajícího:320Gb9.5MM, 2.5"Serial ATA (SATA)(kdyžtak opiš přesný typ a parametry disku, co tam je, mělo by to být vidět po sundání patřičného krytu)---Když odpoví, že ano, pak není co řešit.