HDD a Airflow Temperature failed

Zdar, právě teď jsem testoval jeden disk, co se mi tady válel, chci ho nyní použít pro systém.. Provedl jsem testy, koukal na stav disku skrze CrystalDisk(OK), HD Sentinel(OK) a HD Tune mi ukázal (BE)Airflow Temperature failed... chvíli jsem googlil a narazil na to, že se může jednat o vadné teplotní čidlo a tak se není čeho obávat. Ono by to i dávalo smysl.. disk bude v dobře chlazené Case, kde na přední straně budou 2x120mm fany..Jedná se o Disk Seagate 250GB SATA, který má nalítáno 24800hodin a 2786x spuštěno. Stáhnul jsem dokonce i SeaTools, abych prověřil SMART a výsledek (Passed).Co se týče benchmarku disku, tak žádné výkyvy atp. Mě zajímá, jestli mohu hodnotu Airflow Temperature(failed) úplně ignorovat a disk klasicky používat.. přikládám screen z HDTune. -> https://ctrlv.cz/dmq5Díky za odpovědi..

Odpovědi na otázku

Ignorovat. Pokud pravidelně zálohuješ, tak ti může být stav disku skoro fuk.

Ano, zálohuji. Na počítači, kde bude tento disk stejně poběží jen systém.. bude využíván pouze na internet, videa z YT atp.. max. nějaká starší hra. To je asi vše.