HDD - nenačtení v PC

Ahoj, dnes jsem připojil externí 1TB HDD k televizi a chtěl jsem si pustit film, po zhlédnutí jsem chtěl disk opět připojit k PC, ale v průzkumníku souborů se mi nezobrazuje. Když najedu do správce zařízení tak ho tam vidím, ale nejde s ním nic dělat, potřebuji,aby byl funkční a aby tam zůstaly soubory ( pokud soubory nezůstanou nebude to taková tragedie, jako kdyby nešel celý HDD) . HDD je nový, starý cca 1,5 měsíce.

Odpovědi na otázku

To se tu relativně nedávno řešilo, jen jsem to ještě nenašel

Ano, to je všechno hezké, ale ten disk se mi nechce zobrazit v Tento počítač je tam pouze disk mého notebooku i když je ext. disk připojený.

A ve správci disků není? Možná mu stačí jen přiřadit písmeno.

Ve správci zařízení je pouze HDD mého notebooku

Zkus třeba EasyUS partition, jestli disk uvidí a co o něm napíše.

" ve správci disků" a "Ve správci zařízení " je sakra rozdil.