Hardware PC herní

Dobrý den. Prosím o zhodnocení PC komponent.PC je určeno ke hraní ets2, eurofishing a Richard Burns rally.Předem děkuji za návrhy a připomínky ke zlepšení výběru komponent.https://www.czc.cz/178847,178262,187659,1501...

Odpovědi na otázku

1)NAS HDD, proč?2)Kupujete poměrně drahé a luxusní komponenty (grafika, 6600 procesor - stačí 6500, 9000Kč za grafiku, když podobná může být za 7500, atd.) a pak to oškubete na desce a skříni. Proč??

Jo a ještě tam jsou DDR3 ram, které s samozřejmě nejde použít. Potřeba jsou DDR4.