Hardware do office 5 ks,tiskarna a LCD

Dobrý den, Chtěl bych poradit se zařizením office, Potrebuji nakoupit pět kusů počítačů a prosítovat je. Rozpočet mam zhruba 50 tisíc samozrejme monitory a tiskarnu.Repas? dekuji za radu

Odpovědi na otázku

50t dáš za monitory, multifunkci a kus sítě. Jelikož do monitorů se bude čumět 8 hodin denně, tak se nedají ošmelit. Musíš zvýšit budget.

Pokud mají sloužit jako klasický office PC (Word, Excel, emaily) tak OK Obecně Dell je i po letech celkem kvalitní, pokud se k tomu teda někdo nechová jako prase.U těchle repasů předpokládám že stejně sloužily někde v kanclu (bance) max 3 roky (po dobu NBD záruky) a pak jsou do světa.

Prosíťovat jak? jako tahat je přes nějakej router? NAS? Server? Tiskárna bude síťová? Multifunkce? Zálohování bude probíhat jak? Sdílení souborů? Jaké programy tam pojedou? Máš lincence na Windows nebo jedete na Linuxu?

Přesně to je jako "Chci si koupit auto, mám na to 500k" K jakému účelu? osobní/dodávka/náklaďák ...