» Poradna » Notebooky

H1Z1

Koupil jsem si na svůj notebook Lenovo Y50-70 hru king of the kill přes steam a nejde spustit co mám dělat rozjede můj note vůbec takovou hru?

Odpovědi na otázku

Skontroluj na Steame ake ma ta hra minimalne a odporucane HW poziadavky.Nasledne si porovnaj, ci to ten tvoj HW splna.

Ja se divim, ze to ani nespusti. Mozna zkusit update, hlavne ovladace grafiky.

Proč zakládáš další vlákno, když už jedno máš? Jestli máš pořád ten samý problém, tak padej zpátky na první vlákno a nezasi*ej poradnu vlákny s jedním a tím samým problémem... Děkuji