Gty 970 asus

Máte někdo gtx 970 MSI nebo asus? Já mám zrovna asus a teplota jádra je 70 což je dobrá, ale celkem mě překvapila teplota VRM 94 stupnů při hraní, to neměla ani r9 390 jedině v testu. Jinak měla do 85 stupnů. Myslíte, že je to dobré?

Odpovědi na otázku

Zbytecne resit. Kdyz umre -> reklamace -> novyk kus/vraceni penez

Mam100ME verzi od MSI. Teploty jsem nezkoumal, neni duvod. Ale jestli si vecer vzpomenu, tak na to mrknu, at mate srovnani.

No tak jsem teplotu VRM z niceho nevymacknul. Zajimave. :o(

¨No já používám hwinfo.V biosu a nějaký obyč. program to neukáže.

Zkousel jsem MSI Afterburner, GPU-Z a jeste par dalsich softu, ale zrovna to HWinfo mne nenapadlo, prestoze nekde na disku urcite lezi, protoze jsem ho tu a tam taky pouzil. Zkusim to.Jinak teplota GPU v zatezi byla max. 69°C (vetrak bezel na automatiku do cca 1200 otacek max.).

To jo GPU mám taky tak. Ale VRM je napájecí kaskáda, tedy tam jde těch 200w což je teplo. U amd až 275w, udavaných je ale až 375w. Což už je tedy hodně. Sice kov měd atd při 105 se neroztopí, ale kondenzatory a další věci nevím kolik max vydrží.Ale už vím čim to je, taková teplota. R9 390 měla 85 stupnů VRM, protože ventilátory běželi na nějakých 60%. asus gtx 970 nevím proč při game mode max 1500 otáček za minutu a kolem 42% jen. Když to nastavím na 70,80% mám VRM do 85 stupnů a při 100% ventilátory VRM jde pod 70. Ale už to hučí. Hold není pravda že gtx 970 jsou tiché. Ano jsou asus to tak nastavil, nevím proč. Ale vysoké teploty jsou potom. Jinak mám 5 ventilátoru na 50% tedy kolem 700 otáček za minutu. Je pravda že je tedka horko, v pokoji 30 stupnů, hold pokoj pod střechou. Podle techniku i asus je ale teplota do 105 stupnů ok.Jak dlouho si myslíte, že při 100 stupnů takové kondenzátory nebo grafika vůbec vydrží?

u r9 280x je kolem 84 stupňů normál....Možná špatně větraná skříň?

Tu kartu jsem měl takže vím. R9 390 měla 85 stupnů ve hrách a gtx 970 má cca 94 stupnů. Mám v bedne 5 ventilátoru, takže tím to nebude. Podle asus i techniku je to normální teplota. Hold nové grafiky mají VRM teplé.