Gtx 970

Dobrý den, planuju si zakoupit grafickou kartu gtx 970, jediné co mě trochu mrzí je hvizdani civek, na které si občas majitelé stěžují. Ovšem všiml jsem si, ze většina těchto příspěvků na fórech pochazi nejpozději kolem přelomu listopadu/prosince 2014. Nema někdo nějaké info, jestli se tento problém týkal pouze prvních řad karty, případně jestli byla uvedena další revize? Nebo jestli je to vse jenom nahoda. Kartu si Pořídím tak jako tak, píšu víceméně jen ze zvědavosti.Ještě mne napadlo, je možné, že některý výrobce bude na tento problém min nachylny? (osobně si myslím, ze to je nesmysl, ze standard pro vyrobu by měl být všude stejny, ale opravte mne jestli se pletu)

Odpovědi na otázku

Jaký máš zdroj a základní desku? Někdy to mohou ovlivnit pracovní frekvence spínaných zdrojů - tady je nejlepší hledat konkrétní stížnosti.Grafiky všech výrobců vesměs vycházejí z referenčního designu od Nvidie. Tu ta tam vyjde nějaká speciální OC edice, co má osazeno více kondíků nebo napájecích fází.