Gtx 970 na gtx 1070

vyplatí se upgrade na full HD hraní?

Odpovědi na otázku

samozrejme ze ano

co se tyka vykonu tak ano, ale zalezi i na cpu a zdroji,financich popripade za kolik by jsi 970tku prodal a za kolik koupil novou GK

cpu mám I5 6600k a zdroj Corsair RM650i, GK bych prodal za 5tisíc a novou koupil za 14, stojí ten výkon za 9tisíc?

Ne. Ne na Full HD.

prave ze 1070 je ideal na Full HD

Za příplatek 9000 ten výkon navíc prostě nestojí. Tečka.

Moc se to nevyplatí jestli chceš hrát na full hd, i 970 zvládá nové hry hodně slušně, prakticky nemáš teď v čem využít 1070 nejdou žádné nové dobré hry, kdybys měl něco pod gtx 970 tak upgrade ano ale takhle ti ho moc nedoporučuji a hlavně ne za takovou cenu...