» Poradna » Programy

GTA IV na Windows 10 - jak zprovoznit ?

Potřebuju poradit. Rockstar prý vydal po letech patch k GTA IV, který má pomoci s kompatibilitou u nových Windows 10 atd... Problém je že já hru nemůžu vůbec nijak spustit. Nefunguje on - line ověření data vydání. To jsem zkusil - nicméně nakonec jsem to dokončil off line. ALE ! Když poklepu na ikonku tak se mi napíše že nejde spustit rockstar social klub. Stáhnu rockstar social klub ze stránek rockstaru - napíše mi to že mám instalovanou novější verzi. Nespustí se opět nic. Když se přihlásím on-line tak vidím že mám v tom Rockstar social klubu jen GTA fiVe - čtyřku ani daťáky k ní tam prostě nevidím. Stáhl jsem i klienta games for Windows, nicméně tuhle platformu MS ukončil, takže opět - nelze se připojit. Tady je vidět jak nakonec překomplikovaná ochrana znemožní hrát legálně zakoupenou hru. Co s tím ? Když na to vydali patch tak ta hra nějak na těch desítkách jít spustit musí, ne ?Na stránkách Rockstaru nicméně není.... Asi se stahuje automaticky.

Odpovědi na otázku

Stáhnout si ji nelegálně cracknutou pro windows 10... proč trávit několik dní jejím rozbíháním, když to vydavatel neumí udělat a nebo na to kašle úplně

Nainstaloval si všechno co je ve složce hry ? DX,VC atd ...

Tahat cracknutou hru když mám originál ? Asi jen nějaký crack, kdyžtak, otázka je jestli to řeší ten problém ? Co se instalace týče: Vyměňoval jsem DVDéčka v mechanice jako o život, tak nevím...asi jo ? A nechápu proč hru nemám v R* SC... Pokud tam dám klíč tak mi to napíše že už byl použitý ? Je to nějaký divný, vydat patch ale nedat na něj link...

Napíš na support Rockstar Games nech ti to vysvetlia, prečo ti zmizol prístup k hre GTA IV na Rockstar Social Club.

Na Steamu jsem si zakoupil GTA IV, po stazeni a instalaci na Win 10 jsem se chtel zalogovat do social clubu a vyskocila mi hlaska, ze mam neplatne udaje. Do 30 minut se mi stahl patch ze steamu, ktery deaktivoval prihlaseni do social clubu, staci kliknout OK a hra se spusti. Crackovana GTA IV [EN+RU] na desitkach funguje, jen nelze dokoncit benchmark, hra spadne.

Jenže já nemám hru bohužel na steamu, ani tam nejde přidat (to sem už zkoušel dávno.)

ja uz mam patch v instalacni slozce, myslis, ze kdyz ti ho poslu, ze ti bude hra fungovat?

Když mi to pošleš budu rád. mail v hlavičce. Děkuji !

Asi jsem se spatne vyspal, nemuzu najit tu hlavicku, abych nasel email. Dalsi problem, dival jsem se na soubor GTA IV, vubec nevim, kde je ten patch. Da se to zjistit, ze si vymazu hru, dam stahnout ze steamu, vypnu internet, zazalohuju hru bez patche, zapnu internet, stahnu patch a porovnam zmeny v obou slozkach

PoliceCollector zavináč atlas.cz

Ahoj chci se zeptat kde ten patch najdu?

Stačí trochu popojet níž

Sorry ale ještě jedna věc Včera jsem si koupil Gta 4 a mám problém s aktivací Na youtubu žádný tutorial to samý na rockstar games.Pomůžeš mi prosím?😗

pokud nechcete, aby vam vyskakoval social club, prejmenujte soubor paul.dll na paul.dll.disabled.dll

Ale napřed zkus toto: http://updates.rockstargames.com/patches/gtaiv/iv-title_up... To je ten patch.

A pak že tam není

Děkuji za radu pánové, už to jde.