» Poradna » Programy

GTA IV EFLC Date Release date check failed

Zdravím,koupil jsem si hru a po instalaci mi to vyhodí tuhle chybu. Hru jsem tedy aktivoval manuálně dle návodu. Vyskočí mi hláška, že vše proběhlo úspěšně tak dám spustit hru a zase release date check naběhne do 30% a zase failed. tak jsem hru deaktivoval odinstaloval a znova nainstaloval a pořád nic. pořád ten stejný problém. Jsem trochu znechucený, že si koupim hru sice už staršího data ale přeci by to mělo fungovat. Kdysi bych to nerozjel. Už nevím co dělat stahovat se mi to nechce protože základní hra mi funguje a samostatně se ELFC stáhnout nedá jedině komplet ale to příjdu o safe. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Dnes jsem hru istaloval a mam podobný problém, při spuštění hru přes Launcher vypíše chybu 2000

https://www.youtube.com/watch Vyzkoušej tohle. Na tu mou chybu jsem nic nenašel

http://gtaforums.com/topic/445964-eflc-release... Možná, že našel večer to vyzkouším.

hru jsem si koupil před 1 rokem a furt jsem nepřišel na to jak to zprovoznit