» Poradna » Ostatní

Gta 5

Ahoj dostal jsem ban na doživotí a nikdo mi nic nedal ani ja jsem nic nedělal akorát jsem si přepnul postavu a najednou se mi vypnul pc a když jsem po zapnutí zapnul GTA V a tak jsem zjistil že jsem dostal ban psal jsem i r* a nic s tím neudělali předem děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

A to je na konto ban alebo na ip ?

ak je to na ip tak prinajhoršom skús nejaké proxy a pod.

ban bud erozhodne na social club účet, rockstar neni blbý aby rozdával ip bany... holt kámo, buď im dokážeš že si nič nemal, alebo sa z toho poučíš a nabudúce nebudeš podvádzať. kvôli pádu hry ťa nemajú prečo zabanovať

Mě dal nákej hacker asi 200 000 dollaru a psal jsem rock* aby mi je odstranili a když jsem se přihlásil do hry asi po 14 dnech tak jsem měl ban

na konto uvažuju že si koupím další GTA V ale nevím jestli to j blbost

Se chlubíš nebo lituješ?

Aha ja jsem rad ze jsem dostal ban na dozivoti jupiiiiii

hele že si tam neměl nějaký cheaty si vyprávěj třeba svojí babiččce, těžko uvěřit že by rockstar zabanoval účet jen tak pro nic.Pro srovnání - mě GTAV zabanovali v online na 14dní protože jsme tam měl nahranej scripthook s kterym jsem dělal blbosti v singleplayeru (to jim nevadí) - ale připojil jsem se do online a hned mě vyšoupli i když jsem to nepoužil (ani jsem nechtěl).Takže pr nic za nic nezabanujou účet a ještě navždycky..

Ja vim ale mě se ýadné peníze nepřidali akorat jsem si přepnul postavu a je divný že se mi vypnul pc a když jsem ho zapnul dalo mi to ban

No...pro nic za nic banán nedají? Tak u podvodníků to je OK, ale dostat permanentní ban do onlinu...že v publicu moc zabíjíš?....To je síla... Pravda..není to klasická střílečka....

A co ti napsali? You've been banned forever ever?

Napsali:You banned perlemanty asi nak tak

To je dobře, aspoň místo stupidního GTA budeš mít čas na pořádný věci. Třeba učit se česky.

Hele se uklidni jo tady to není pro opruzi joo tak ahoj.

Ano, tímto příspěvkem jsi mě a všechny ostatní jen utvrdil v tom, že jsem měl pravdu! Takže poděkuj, že ti dali ban a mazej pro Pravidla Českého pravopisu! Máš co dělat, smrade!

No tak neopruzuj.

Děkuješ za odpověď na co? Nevidím žádnou otázku. Jen tady brečíš, že za svoji hloupost dostals BAN. Tak nevím, co vlastně chceš...

Nevím nevím potkávám cheatery na serveru denně. Já dostal taky ban na měsíc. Cheaty jsem neměl ale co jsem měl byla čeština a dostat ban za češtinu je podle mě taková největší kravina co jsem kdy viděl. Ten R* to má v palici pěkně vypatlaný. Zaplatit si hru za 2000kč samozřejmě ok stáhnout češtinu a dát jí do hry, a pár dní na to ban. Už normálně zase hraju ale bez češtiny je to těžké. Co mě štve že mi neustale cheateři posílaj peníze nejsou to nijak závratné položky ale nějak by bylo dobré aby když někdo pošle prachy aby se to po restartu vynulovalo a ne abych dostal ban za něco čeho nejsem vynnen.