» Poradna » Notebooky

Gta 5

Notebook - AMD Quad Core A8-4500M, RAM 8GB, AMD Radeon HD 7640G + AMD Radeon R5 M230 2GB, HDD 1TB 5400 otáček, Rozjede tento notebook GTA V ? Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zapomeň.....a jen tak mimochodem, pokud chceš hrát GTA na notebooku, tak musíš koupit za víc než za 10 litrů nebo kolik tahle jebka stojí. Tohle je na kancl......notes na GTA stojí od 30 litrů vejš.

Brácho..stál 14 K , ale v pohodě,dík

Typický marketingový tah, XXjádrový šrot CPU, 2GB VGA, (DDR3), hlavně hafo RAM

Tedy je to multimediální lowend za desítku.PrasatkoPee

problem bude hlavne s tou grafikou