» Poradna » Programy

GTA 5 steam problem

Dobrý den, dnes jsem stáhl u kamaráda GTA 5 z důvodu toho že má Internet 200 mb na 200 mb. Bohužel on nechce abych věděl hesla od wifi tak jsem se nemohl přihlásit na steam, přihlásil se tedy on a stáhli jsme GTA 5. Po stažení GTA 5 jsem šel s PC domů a chtěl jsem si jít zahrát, bohužel GTA 5 je nainstalováno ale není vidět na mém steam profilu.. Nevíte co s tím ??

Odpovědi na otázku

hra je priradená jeho profilu, nie tvojmu.. preto aj keď máš hru stiahnutú, vo svojom profile ju neuvidíš, pokiaľ ti ju kamarát "nepožičia"http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

Já tu hru mám koupenou ;) akorát že on kokot mě nechtěl přihlásit na wifi kvůlu steam guard

Pokud byl loglej na steamu on, in na tom social clubu, nebo co to mají, daroval jsi mu hru :)

Co to meleš.Steam Guard neřeší, kde jsi přihlášenej, ale to jestli se přihlašuješ z povoleného ID klíče (kombinace HW+OS).Pokud jsi ho nechal hru aktivovat na jeho účtu, tak jsi blbec, kterej si to zaslouží a on je šmejd, kterýho můžeš jen stěží nazvat kamarádem.

KDY TO POCHOPÍTE, GTA MÁM AKTIVOVANÉ PŮL ROKU AKORÁT DNES JSEM SI UPGRADOVAL PC A STÁHL SI TO U NĚHO PROTOŽE MÁM SLABÝ NET, buhužel mě přihlásil na jeho účet a stáhl to

"Bohužel on nechce abych věděl hesla od wifi tak jsem se nemohl přihlásit na steam, přihlásil se tedy on a stáhli jsme GTA 5"Ty si asi myslíš, že jsme úplně pitomý a že nám tu můžeš navykládat naprostý nesmysly.Co má společnýho Wifi se steamem??Nesl jsi mu tam noťas, pořítám, s PC by jsi tam nešel, takže stačilo aby ti napsal přihlašovací údaje ve správě Wifi sítí, a tím to hasne.Proč se on přihlašoval na svůj steam účet, když je hra aktivována na tvém účtu, proč ses ty nepřihlásil na svůj. Máte vůbec ještě vy dva mozek, nebo už vám díky tomu GTAčku vytekl ušima.

Klid.. to bude troll

Snažím se to rozluštit a jediné co mi vychází, je to, že on se logl na tvém pc na svůj Steam a stáhl to. Ty ses pak logl zpět a neviděl to stažené... ale GTA V má social club kterýmu je steam ukradenej, nebo to už to má jen DRM steamu ?

Ano ! přesně tak to je !

Já mám GTA, On má GTA, já mám pomalý net. Jeho otec vede firmu která provozuje internet po praze. Upgradoval jsem PC a chtěl jsem si rychle nainstalovat GTA 5 ( Má net 200x200) Bohužel ten net je udělaný přímo z té firmy tak mi nemohl zadat heslo na wifi kvůli steam guardu. Tak se přihlásil na svůj účet a nainstaloval to. Potom jsem přišel domu s PC a přihlásil jsem se a neviděl jsem nainstalovanou GTA 5 z důvodu že se to nainstalovalo na jeho účet (v pc to bylo ale ne pro můj steam učet).

Pořád ty samý nesmysly.Steam nemá na heslo k Wifi naprosto žádnej vztah.Zjisti si, co je funkce Steam Guard, jak funguje a co má dělat.Pokud si tu z nás neděláš pr.del (o čemž silně pochybuji), tak to nic nemění na tom, že jste oba moc rozumu nepobrali.Takže já mám dva dotazy.1) Proč jste po stažení hru nezazálohovali (aby jsi k ní měl přístup i ty) a následně ji z jeho knihovny odinstalovali?2) Pokud jsi ji koupil jako krabicovku, proč jsi ji nenainstaloval z DVD disků?Ps. jsem zvědav, jak při svých schopnostech odstraníš soubory hry, svázané s jeho účtem.Ptát se tě na to proč jsi se po přihlášení do jeho Wifi nezalogoval pod svým účtem nemá cenu, protože pak z tebe padají nesmysly.

Přijde mi to jako Pat a Mat. 1) Jak se mu jeho kamarád mohl přihlásit v jeho PC na svůj Steam účet, když mu nesměl dát heslo k wifi???2) Pokud se jeho notebook připojil ke kamarádovo wifi, proč se nepřihlásil ke svému Steamu? Mám doma na prd sporák, tak mě kamarád pozval k sobě na večeři. Ale nechtěl mi odemknout dveře, tak jsem koukal na to, jak tu večeři sežral sám...

Vůbec bych se nedivil, kdyby si to stahoval jeho kamarád na své PC s tím, že mu to pak pošle na @mail ...Zatímco náš ynteligent tam seděl a s nadějí se na něj díval s notebookem v ruce...

Nechápu to..."...nechce abych věděl hesla od wifi tak jsem se nemohl přihlásit na Steam, přihlásil se tedy on..."Na tvém PC ? Na čí účet ? Co má login na Steam a wifi společného ?

To mi připomíná dobu, kdy kamarádi nahrávali na diskety zástupce z plochy a pak se divili, že hra jim v jiném PC nejde. A to jsem si myslel, že Steam atp. tyhle problémy odstranil a ono ne, lidská vynalézavost si vždycky najde cestu :)

tak už chápem, ako ste to poriešili. ak si ešte problém nevyriešil, skús vo svojom steame dať inštalvoať gta V. keďže súbory sú na disku, steam ich prekontroluje a nebude sťahovať nové dáta, iba ak by nejaké chýbali, čo by nemal byť tvoj prípad. eventuálne môžeš mať nastavený iný priečinok na steam hry, než v ktorom to gta je, stačilo by ho presunúť....

jo chci gta 5 zdarma bes steam a tak dale slo bi to prosim?