» Poradna » Programy

GTA 5 PC Ano nebo ne ?

Prosím poraďte mi. Mám našetřeno na GTAčko 5ku ale nevím jestli mi to notebook (ultrabook) rozjede. Přečetl jsem si nároky ale nevím jestli to rozjede. Mů ntb je Dell Inspiron 15z touch má Intel i5 6GB RAM a grafiku Intel HD graphics 4000. Koukal jsem na YT jestli gta jede i na tý 4000. Docela to jelo. Ale fakt nevím nechci vyhodit dost peněz. Za radu budu moc rád. Všem děkuju.

Odpovědi na otázku

O HD4000 velmi silně pochybuji, že se dostanete dál, jak do menu.

NE!!

tak si to stahni z internetu a zahraj, kdyz ti to pude tak podpor vyvojce a tu hru si kuppochybuji na tom snad nejde zahrat ani Doom 3 HD

notebook neni na hry a jeste takovehle narocne, navic samotna hra je kravina