» Poradna » Ostatní

Gta 5 online na Konzoli

čau s kamošem jsme oba dostali konzoli ja ma ps4 on ma xbox 360 mi ide online v poho ale ho to nepusti neco aby hral musi platit měsične a myslite že se tam uvidime kdyš ja mam ps a on xbox každou otpovět přijmam

Odpovědi na otázku

U obojího se musí za online multiplayer platit.

kolik asi

PS4: 1300 za rokXbox One: 1500 za rokPři platbách za kratší období to vyjde o něco dřáž.

no ty vole a a jako de to přežit a spujime se teda spolu kdyš mame jine konzole

Ne, musíte mít stejné.

cože u konzole se plati za online jo,:DDDDDDtak to je pěknej faul:DDDrači pc s lepší grafikou a vice možnostma než hrat na 30fps na střední:D

ukaž mi sestavu za 8k, co rozjede všechny hry na 30/60fps v 1080p...To placení má více výhod než MP.

Nehledě na to, že na X1 ten gold stojí asi 900,- a dostaneš tak dvě hry měsíčně zadarmo... (tento měsíc třeba Styx: Master of Shadows a Hand of Fate) a jak tu padlo, která sestava za 8000 rozjede takhle zaklínače atd.. ?

Ale jako když by měli Low PC stejně jako já tak není moc na výběr kdyz maj i konzole

a ktery kokot na světě to zavedla

a ktery kokot na světě to zavedl

To ano ale kazdej spis sezene tu mensi sumu nez tu vyssi takze pronekoho se vyplati casteji a levneji a pronekoho draz a za delsi dobu podle toho kdo ja casto a kolik vydelava

Můžu hrát s ps4 GTA online 5 když hraju na xbox one

Ahoj, mám xbox one a nevím čím se ukazuje děkuji

Cc nevi někdo jak na ps4 gta5 pridat kamose na pc. Pripadne diky.

Vecinou se ukazuje rukou ale nevim 🤨

Nevim ale taky to shanim

Nevim ale je už 2020 tak nevím esli s to zjistil🙃

Ahoj hele mám gta 5 na ps4 jak mohu hrát gta online?

Musis měsíčně platit

Ahoj lidi mam dohranou GTA 5 a z garáže mi nejdou brát legendární auta nevíte proč

Mám otázku je gta5 online zdarma po zakoupení DVD???

Asi ne já nejsem expert ale chci vědět jestli online stojí něco po zakoupení DVD???

Nee nemusí s doplacet

Musíš udělat hlavní misi

Nevím. Ale taky mně to nejde připojit na online gta 5.

Ano uvidite ale musi si koupit xbox live ale jeste se budete muset pridat do pratel

A Jak se máme pridat do pratel

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu hrát gta5 online když hraju na Xbox one a kámoš na ps4 prosím odpověď

Ano, dá se to

Dobrý den chtěl bych se zepteta když tady každý píše že jde hrát ps 4 s xbox one gta 4 tak jak se máme k sobě napojit?? Píšete že to jde tak mi zajímá jak děkuji. Prosím rychlou stručnou odpověď :)

Myslel jsem gta 5

A nevíte jestli se můžou xbox hráči připojit na PC hráče? Jestli ano tak jak?

A jak si to na xbox one zprovoznil

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je v GTA 5 možné zrušit hráče abych je neslyšela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné v GTA 5 ztišit ostatní hráče, pokud je to možné tak jak, předem děkuji za odpověď

Chcem sa optat musim platit to na ten mesic abychom mohol hrat?

Ahoj

Dobrý den mám dotaz si za hrát gta5 online

Má Xbox live gold? To na Xbox 360 je potřeba aby se hrály online hry.

Jo me je gesed