» Poradna » Ostatní

Gta 5 - nevim kvuli cemu se seka

Dobrý den,Chtěl bych se jen zeptat, mam gta 5 v pc uz pres pul roku a obcas proste kdyz jedu treba mestem tak se mi tam seka. A nevim proc, napadlo me ze bych koupil větší RAMku protoze mam jen 4Gb, ale jeste nevim jestli internet je na to dostačující (ten mam download 7Mb/s a upload 2Mb/s). Prosim poradte co by mi pomohlo vice od sekani.Dekuji.

Odpovědi na otázku

Nevime, kdyz se neuvede, na cem to jede. Ramku by navysit chtelo a internet s tim nema nic spolecneho, jen aby to nakonec melo smysl.