Grafika

Zdravím,jestli chápu tak R9 390 je určena pro hrání ve full hd na max detailz?Takže grafiku potřebuju na hraní nových her na max full hd a na blender(3D grafika).Splnuje tato grafika moje požadavky?

Odpovědi na otázku

- Nemá problém ani s 2560x1440.- Ano.

Děkuji za odpoved.Jeste jedna vec mam corsair vs 550w bude stačit?sestavaI7 4770Msi z97s sli krait edition

Měl by stačit, ale v takovéto sestavě bych raději viděl lepší zdroj.

Ještě jedna otázka .Budu muset aktualizovat bios kvůli grafice?

Ne.