Grafika začala dělat neplechu

Zdravim, po delší době jsem si pustil hru a začalo mi to dělat na obrazovce pěknou neplechu, přiložím odkaz na screen, čáry a textury mi tam běhají všudy, když dám alt+tab a vratim se tak to vypada ok, ale jak hnu trochu s pohledem tak je to odznova. Zkoušel jsem i další hru, a dělá to taky, sice na tak hodně ale dělá. Netušíte čím to je? Předtím jeli všechny hry v poho. Je tam grafika Zotac GeForce 9600 GT, sice starší ale doteď na ní vše jelo bez problemu. http://oi58.tinypic.com/v7d05l.jpg

Odpovědi na otázku

a kdy jis tu starší grafiku čistil naposledy ?

čas od času ji vyfoukám, to je asi tak vše

Začni tím, že zkontroluješ teploty grafiky. Pokud se ale nepřehřívá, tak ti odchází.

56C má teď

V klidu 56°C? To je docela dost. Kolik má ve hře, když to začne dělat ty hovadiny? Pusť třeba HWINFO a po vypnutí hry se podívej na MAX teplotu.

Mám uplně tu samou grafiku a není to tak dávno co sem frčel na 67°C a bez problému pro hry, ale GPU trpěla nechal sem tedy odborně vyčistit a vyměnit pastu. Od té doby okolo 35-42°C. Jednou mi to dělalo u WoW a známej mi pověděl, že na grafice odchází. nějaký čipy nebo něco takovýho :D xD

po 15minutach hrani 65

Tak to teploty nejspíš nebudou. Asi to bude ta horší možnost, grafika odchází.