Grafické karty AMD

Ahoj,může mi někdo říct jestli na těchto grafických kartách rozjedu mafii 2 a v jakých detailech?AMD Radeon R7 M360 + Radeon R5

Odpovědi na otázku

Je to stará hra, ktorá ide aj na P4 s rozumnou GK

Mám slabšiu GK, ale necítil som žiadny zásek

Takže máš horší grafiku než jsem uvedl a jde ti bez problému?

Už nejaký čas sa nehrajkám, lebo akosi som vyrástol. Škoda, že som nesledoval FPS

Mafia II na P4 ?

Karel drogy nebere... na Pentium 4 s 3xxx radeonem je to rádo za 20 fps... tzn. ano, zapne se to, ale reálně je to nehratelné... (jistě, P4 s gtx 1080 by bylo asi jiné téma... :D )