Grafická karty

mám v ntb integrovanou i dedikovanou grafikuněkteré hry (zpravidla málo náročné) ale tu dedikovanou nevyužívajíjak docílit toho, aby všechny hry využily tu dedikovanou?díkec

Odpovědi na otázku

Nastavení přepinatelné grafiky? A zadat při kterých aplikacích ji vynuceně využivat?

kde a jak toto nastavím?

Pokud máš správně nainstalované všechny ovladače, tak normálně to je pravým na plochu a Konfigurovat přepinatelnou grafiku nebo něco takového. Jak se tam doklikat jinak, ti teď přesně neřeknu, protože nemam notebook u sebe.