Grafická karta

Ahoj jakou grafickou kartu byste mi doporučili k této sestavě ?MSI G41M-P33 ComboIntel Core 2 duo e8400Zdroj je 350 W.Bohužel mi grafika MSI R4870-T2D1G 1gb pomalu odešla a proto hledám nějakou náhradu. Samozřejmě by byla na hry.Předem dík.

Odpovědi na otázku

Za 1 - Jestli chceš grafiku na hry, tak si kup minimálně 500W zdroj.Za 2 - Procesor na hry taky není.

Ano ale to bych mohl rovnou sestavit novej počítač.

U her je důležitější GPU než CPU takže Core 2 duo vám bude na takový COD Ghost stačit.Když aktualizuje všechno co jde tak to bude ok.

u toho zdroje je naprosto klíčové, co přesně je to za zdroj... ono je dost rozdíl, jestli je to nějakej LCshit nebo Enermax 80+ Ale jestli to neni úplnej shit, tak by HD7790 utáhnout mohl.