Graficka karta

dobry den dnes mi prisla graficka karta nvidia geforce gtx 650 predesla ktera je v pc je amd radeon HD6570 (odesla) po vymeneni mi stalo obraz jak na d-sub ci dvi nejede nekde se pise ze bych mel odstranit ovladace te stare karty ale na jeti do spravce zarizeni tam mam jen standartni graficky adapter s rozlisenim vga muzete mi prosim poradit dekuji predem

Odpovědi na otázku

Opravdu si myslíš, že někdo bude luštit ten tvůj blábol? Pokud něco chceš, napiš to pořádně. Když už ignoruješ háčky a čárky nad písmenky (ono je to hrozně pracné), tak odděluj alespoň věty. Tohle nedává smysl.

oka v PC mám grafiku amd radeon HD6570 (která odešla) a dnes mi poštou přišla nová nvidia geforce gtx650 po výměně grafické karty my při zapnutí pc obraz nejde jak na d-sub tak na dvi po zapojení staré grafiky obraz de, někde sem četl že přechod na jinou grafiku by se měl ovladač té staré odinstalovat ,ale při najetí do správce zařízeni položka grafické adaptéry mám jen /standartni graficky adapter s rozlisenim vga/ tak se ptám proč při zapojení nové mi nejde obraz ......

Ani napodruhé se nezadařilo. Napiš to pořádně česky. Na začátku věty velké písmeno, na konci věty tečka, otazník nebo vykřičník. Souvětí se oddělují čárkou. O nějaký překlep nejde, to se stane každému, ale ten tvůj text není srozumitelný. Potom co to napíšeš, si to zkus po sobě přečíst a zamysli se, jestli to dává smysl.

jenže to napodruhé už by pochopil i dement a lidi co umí jen kritizovat stejně hovno vyřeší

Právě ses projevil. Neumíš ani srozumitelně napsat dotaz a pak ještě ostatním nadáváš. Uvědom si, že ten kdo potřebuje pomoc jsi ty! Měl by ses tedy chovat nanejvýš slušně a pokorně, jinak se tebe každý vykašle. Hodně štěstí s tvým přístupem, čeká tě ještě mnoho napínavých zážitků.

U těch "napínavejch zážitků" byh chtěl bejt. Ne, že bych jich viděl málo, to teda rozhodně ne, ale každej je originál daný povahou chováním uživatele a to se bavím. Když jsem u někoho doma, to je prča, jen to má jednu vadu na kráse, předem vím dopředu, co bude na konci...

milý pepo místo toho aby si nejdřív myslel a až potom psal tak bys na to přišel.Napsal sem někomu to samí co tady a pochopil to poradil a de to že neumíš zapnout mozek a myslet už můj problém není .....

Prokrista, odhoť tu podělanou hrdost a přiznej, že jsi to mohl prostě napsat lépe! Napíšeš to jak dítě ze 2. třídy, bez interpunkce, diakritiky a ještě s gramatickými chybami (viz tento Tvůj příspěvek) a ještě se do ostatních navážíš... nezkoušej si to obhájit a házet to na ostatní, nemáš šanci uspět.

Dej tam starou, odinstaluj ovladače (vše obsahující AMD v programech a funkcích). Pak grafiky přehoď.Alespoň BIOS se ti na té nové ukáže?

Ta stara mu odesla, ne?

Vycházím z tohoto:"...po zapojení staré grafiky obraz de..."Když to se starou "de", tak by to s ní mělo jít i odinstalovat. Ale pokud mu nenajede ani BIOS, tak bude chyba jinde.Ale netuším, zda jsem to správně pochopil. Ten text je psaný s velkým důrazem na zmatečnost a nepřehlednost.

na starý to funguje, ale nová nezapne ani monitor? Chápu to správně?Takže jedna možnost je žes zapomněl připojit napájení, nebo může bejt grafika taky k.o.

ve Win je asi 53 000 ovladačů a pochybuji, že by je někdo odstraňoval... :)Máš kartu zapojenou, jak má být? Když zapneš PC fungují větráky apod? jede ta GK?Jak píše kolega, zapojil jsi veškeré napájení?