Grafická karta

Chtěl bych si koupit novou grafickou kartu,protože mě již současná nestačí(radeon 6950),kterou mi poradíte?

Odpovědi na otázku

Nejdriv napis zbytek sestavy cpu, desku, pamet zdroj.

2500K,Asus P8P67,12GB Ram,Enermax pro 82+ 625W.

Tak to is muzete vybirat celkem libovolne, ja bych doporucoval upgrade alespon na gtx770/r9 280x, ale spis na r9 290 + k tomu koupit accelero, nebo pockat na nereferencni karty.

No,on je problém ty karty nyní sehnat,jedině tu 770ku,je to dobrá karta za ty peníze?

Ano je, sice je trochu drazsi nez 280x s +/- stejným býkonem, ale zase má lepší provozní vlastnosti.

Zase ty? Kolikrát se na to ještě budeš ptát?Nápověda: "Pan někdo", "Slečna" a hromada dalších debilních nicků...

Co prosím?S někým si mě pletete,já se tu na něco ptám poprvé.

Sorry,ale připadáš mi nějaký dementní.