Graficka karta HD 7750 1GB Malo FPS

Mam graficku kartu HD 7750 1gb ddr5 saphire ked hram hru World of Tanks mam na min dedaily(30fps) a na max (25fps) Moje komponenty : AMD Phenom 8600B X3 2,30 Ram 4GB DDR3 Zdroj 420 W Čo my to može robit pri inych hram mi ide dobre napr Far cry 3 na ultra treba niaky iny ovladac ale to niako nastavit v amd Catalyst??

Odpovědi na otázku

Slaby procesor. Proto ostatni hry jedou lip. GK neni nic moc, ale ta to nebrzdi.Je treba vykonnejsi PC.

a je este niaky procesor na amd 2+ ale to sa uz neoplati co radsej intel

Jakou konkretni zakladni desku mate?

m2n68-la asus

http://www.asus.com/Motherboards/M2N68/HelpDe... Maximum je nějaký ten Phenom II X4 nebo X6, ale ani ty na tom nejsou zase o tolik lépe (cca +30-40%) a navíc se prodávají nechutně draho. Takže na shánění CPU do staré desky bych se vykašlal. Nevyplatí se to.

WoT je velmi spatne udelana hra. Vyuziva jen 1 jadro a to mas uz tak dost slabe.

To uz vice nez rok neplati. Vyuziva dve jadra. Respektive dve a kousek.Ale mate pravdu v tom, ze WoT patri mezi hry, ktere vyzaduji vysoky vykon procesoru. To u vetsiny her neni potreba.

WoT je debilní hra, která umí využít jen jedno jádro a vyžaduje tedy CPU s vysokým výkonem na jádro. Ty máš první generaci Phenomu, která na tom díky chybě byla dost blbě, takže tikaly jen na nízkých taktech a výkon na jádro měly mizerný. Však se podívej sám (řádek "Single Thread Rating"):http://goo.gl/6NZzw6Levné G3258 má už v základu výkon na jádro skoro 3x tak vysoký a po OC k 4,5GHz dokonce více než 4x. Na WoT je to aktuálně nejvýhodnější CPU (výkon na jádro má stejný jako i5 a i7, ale neplatí se za další, pro WoT, zcela zbytečná jádra).

Viz vyse o tech jadrech.

A od které verze? Co jsem viděl testy 9.6, tak to umělo stále jen jedno jádro. Ale osobně jsem to hrál naposledy někdy loni (nijak mě to nebere), takže osobně to ověřené nemám.

ten procesor co si mi napisal ako by to zvladal?

G3258 + HD 7770:https://www.youtube.com/watchOna bude na vině nejspíš i ta HD 7750, protože i na té lepší HD 7770 je vidět, že to ne vždy je plynulé.Zde je video s G3258 + GTX 750, plné detaily:https://www.youtube.com/watchNo nevím, zda má smysl se v tom starém PC nějak extra šťourat.

muže tam narvat až 6ti jadro phenom II

Který má na jádro stále jen o něco vyšší výkon, takže si zase tolik nepomůže. Ale bude ho to stát tisíce, protože Phenomy II jsou drahé jako prase.

tak ako vidim treba cely pc zmenit komplet :D doska procak grafika ram :D