» Poradna » Notebooky

Graficka karta a ntb

Dobrý den, jsem vlastníkem noteeboku značky Asus. Na levé dolní hraně (vedle touchpadu) je nápsáno že ntb má Nvidia Ge force GT 635M 2gb. Ale když spustím nějaký program na analýzu všude mi ukazuje "Intel(R) HD Graphics 4000". Nevíte někde čím to je ? :)Nemyslím jako že by nefungovala ale napřiklad na "can i run it" nemužu nikdy zjsitit zda mi hraa pujde nebo ne :/

Odpovědi na otázku

A nemá náhodou GK dvě? Integrovanou Intel a dedikovanou Nvidia?

Ano

Otestuj to AIDA64 však on si ji nahodí (při zátěži se automaticky přepne) podle preference, ovladače nebo přímo v nastavení nVidia pro danou hru toho se nemusíš bát.

Ovšem teda i GT640 plná pro stolní PC je slabá čili na tomhle si toho moc nezahraješ a FHD vůbec leda na nízké a vše vč. vyhlazování vypnuto. Ideálně jsi měl pořídit NB s GTX kartou.