» Poradna » Počítačové sítě

Grabování videa z ivysílání čt24.

Má to akorát jednu nevýhodu, chybít tam 720p, kdežto, když se to stahuje až offline až pořad skončí, tak tam je.

Odpovědi na otázku

Je mi úplně jasné, na koho ta provokace míří.

A jak zní otázka????

Otázka nezní. Proten bloguje

Mně ne, ReplayMediaCatcher a vím vše:http://abload.de/img/snap72123xjxg.png

Hmm, já tedy vycházím z následujících informací: spustil jsem první republiku v době kdy běžela v TV (btw všechny stanice mám pouze 576i, proto celou sérii nahrávám v 720p přes net) na stránkách čt24 a sledoval online - v nabídce v ovládacích prvcích bylo jen na výběr max 576. Zřejmě je to pořad od pořadu jiné. A nebo čistě hypoteticky v playlistu ClientLink.aspx se posílá i link na 720p variantu, ale v ovládacích prvcích se nezobrazí... Ale smysl toho my uniká.

grabuj.cz?

hmm, šukatelná roštěnka... kdo to je?

marš na zprávy živě