Gpu

Zdravím. Mam dotaz : dvě grafiky zotac 780 atp přes sli nebo zotac titan Black? Diky

Odpovědi na otázku

Sry Zotac 780 amp

Pokud Vam to utahne zdroj, tak 2x GTX 780 v SLI bude vykonnejsi nez Titan. Test napriklad zde: http://www.xbitlabs.com/articles/graphics/display...

Jeste doplneni:Odkazovany test byl provaden s trosku silnesji GTX 780 Ti a naopak slabsim Titanem (bez black), takze ve Vasem pripade bude rozdil mensi, ale stale by mely byt 780 v SLI vykonnejsi nez Titan Black.

Děkuji . Chci tam dat corsair ax1500i ale všude na YouTube davaj 1200 a přitom tam máj 4xgpu tak nevím jestli mám ušetřit 2000 nebo se to hodí do budoucna

Ono je to pomerne jednoduche, sice ma kazda z karet tdp 250W, ale u SLI ve hrach vetsinou plati, ze na maximum lze vitizit pouze 1. karta ostatni behavaji na 40 - 60 procent, vytizit SLI na maximum dokazou pouze specializovane aplikace a to si jeste nejsem uplne jisty, zda to nemusi byt specialni utility napsane k tomuto ucelu.Jednoduchy vypocet: 1. karta 250W, 2. - 4. na 60% po 150W(celkem 450W), procesor 300W(rekneme pretaktovane FX-9590) => 1000W, AX1200i umi dodat cca 1200W na 12V vetvi => zbyva 200W pro ostatni komponenty PC. Na 2 karty a uspornejsi CPU by mel stacit temer libovolny zdroj s lusneho vyrobce s vykonem nad 800W.