» Poradna » Mobily

GPS

netusite nekdo, jako pouzit offline mapy a GPS v tomto mobilu? vyuzival jsem casto v Nokii N8 v zahranici. Ted to vypada, ze mapy google z google play se neobejdou bez datoveho pripojeni. muzete poradit? dekuji

Odpovědi na otázku

A jde teda o tu N8? Pokud ano, tak Nokia mapy jsou k dispozici i offline, stačí je doma stáhnout (klidně celý svět).

mapy, alebo navigácia? včera google spustil full navigáciu aj na slovensku, kde sme viac než sto rokov za opicami! bez dátového pripojenia, len s využitím modulu GPS. navádzanie hlasom je súčasťou. oproti iným aplikáciám, priamo určeným na navigáciu chýba aktuálna rýchlosť, odhad času do cieľa, ale dovedie ťa kam potrebuješ

jestli dobřer chápu tak si neuvedl mobil ale máš to sem psaný pod nickem Huawei Honor 2 takže vycházím z toho že radu hledáš pro něj. http://www.beonroad.com/