» Poradna » Mobily

Gopro session

Zdravím,chtěl bych si pořizovat Gopro , nejlépe hero4 session.Ale narazil jsem i na Gopro hero session (bez 4).Je mezitim nejaky rozdil parametry atd. A nebo se mýlím, vypadaji totiž uplne stejně az na krabičku a že jedna nema 4 na boku.Dekuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

GoPro 4 session ma vice moznosti nataceni videa tedy rozliseni a to .1440p 30fps (4:3 aspect ratio) .1080p 60fps (16:9 widescreen aspect ratio) .720p 100fps (16:9 widescreen aspect ratio)kdezto GoPro Session ma jen jednu volbu 1080p FPS 60